prva stran puntar igralci sponzorji arhiv

1. SFL - 14. krog: Brez točk iz Litije 04.02.2017
V petek so oslabljeni Puntarji gostovali v Litiji in se domov vrnili brez točk. Prvi polčas se je končal neodločeno 1:1, za upornike je zadel Aljaž Kusterle. Izid se ni spremenil do 28. minute, ko so gostitelji prešli v vodstvo z 2:1. Preostale tri zadetke so Tolminci prejeli v zadnjih minutah srečanja, potem, ko so do izenačenja poizkusili priti s tvegano igro - petim igralcem v polju. V prihodnjem krogu (v sredo 8. februarja ob 19. uri) sledi za varovance trenerja Mateja Kavčiča ključna tekma sezone in sicer proti Benediktu! Več ...

PUNTAR: 1-Denis Baloh (V), 2-Žiga Vidič, 4-Urban Hvala, 7-Matej Koren, 8-Aljaž Kusterle, 11-Igor Kragelj, 12-Rok Hrast, 16-Bine Kavčič, 26-Jan Žnidarčič, 42-Matej Bevk, 86-Jurij Kikelj, 28-Žan Logar (V).
Trener: Matej Kavčič.