prva stran puntar igralci sponzorji arhiv

Pokal Terme Olimia - 1/8: Kixu četrtfinale 12.10.2013
V tekmi preobratov se je pokalni obračun med Kixom in Puntarjem končal v korist gostiteljev. V prvem polčasu se mreži nista tresli, čeprav so bili Tolminci podjetnejši tekmec. Pri tem se je izkazal vratar Emil Djukič. Ajdovci so se postavili nizko v obrambi in prežali na protinapade. V uvodnih petih minutah drugega polčasa so prav iz protinapada in za tem prostega strela povedli z 2:0, a so Puntarji do 35. minute zaostanek spreobrnili v vodstvo. Sledila je napeta končnica in nov preobrat, to pot v režiji Kixa oziroma Janija Petrovčiča. Najprej z izenačenjem v 37. minuti in nato 12 sekund pred iztekom igralnega časa z zmagovitim zadetkom vrednim četrtfinalne vstopnice. Podrobneje v statistiki in fotoreportaži ...

AJDOVŠČINA
- Športna dvorana Police. Gledalcev: 100. Glavni sodnik: Dejan Nikolič Koprivec (Ljubljana). Pomočnik: Bernard Avramovič (Ljubljana). Delegat: Teodor Plaznik (Litija).

Začetna peterka Kix:

Djukič (V), Likar, Čosič, Vidmar, Vanceta.

Začetna peterka Puntar:

Logar (V), Kragelj, Rutar, Hozjan, Laharnar.

KIX: 28-Emil Djukič (V), 6-Bojan Likar (K), 4-Sebastjan Bizjak, 5-Kristjan Budihna, 7-Admir Čosič, 8-Asmir Sukanovič, 9-Aleks Ukmar, 10-Kristijan Vidmar, 11-Jani Petrovčič, 66-Andrej Vanceta, 99-Aljaž Sluga, 96-Vasja Zaman (V).
Trener: Sandi Likar.

PUNTAR: 31-Žan Logar (V), 3-Igor Kragelj (K), 2-Klemen Ivančič, 5-Andrej Rutar, 10-Dražen Žarič, 11-Tilen Štendler, 17-Nejc Hozjan, 20-Maksi Malenšek, 22-Patrik Čujec, 23-Aljaž Laharnar, 1-Robert Levpušček (V).

13.10.2013
Puntar pa res e more skoz zmagovat...bo prteklo še neki Soče, da bodo spet v vrhu !
tko je
13.10.2013
logično vsaka mlada ekipa rabi čas da se spet vrne na stara pota. Puntar je ekipo pomladil letos, ostale ekipe ki so sedaj v vrhu to šele čaka v bližnji prihodnosti.
pa dobro
15.10.2013
Se zgodi tudi to, predvsem v pokalu, ko je ena tekma. Se pač pozna, da manjka izkušenj. Kixi niso igrali slabo, so se pač napalili za to tekmo, v drugi ligi pa ne morejo. Saj je tudi trener lepo povedal, da je letos treba potrpet.